Būvniecība

ACK Būve sniedz būvniecības konsultācijas, sadarbībā ar inženieriem, arhitektiem, izstrādā būvniecības tehnisko dokumentāciju. Uzņēmums veic būvdarbu vadīšanas, būvuzraudzības un tehniskās apsekošanas pakalpojumus. Mūsu prasmes ļauj attīstīt visinteresantākās būvniecības ieceres. Ilgstošā profesionālā pieredze dod mums iespēju veikt visa veidu ēku un būvju jaunbūves, renovācijas un rekonstrukcijas būvdarbus, telpu apdares darbus un attīstīt labiekārtošanas laukumus un zonas.

Tirdzniecība

Mūsu mazumtirdzniecības veikalā Jums būs pieejams visplašākais skrūvju un dažādu stiprinājumu piedāvājums Alūksnē. Papildus pieejami vītņstieņi, ķēdes, troses un auklas. Daudzpusīga iespēja iegādāties darba apģērbus, darba apavus, darba cimdus, aizsargķiveres un citus individuālos aizsardzības līdzekļus. Sadarbībā ar Vācu uzņēmumu BERNER, veikalā atradīsiet ražotāja ķīmiskos produktus, palīginstrumentus, skrūves un dībeļus. Furnitūra rūpnīcām, ražotnēm, tehnikai un tiem, kuriem svarīga kvalitāte - ElISA GANTER. Gultņi, ķīļsiksnas, ķēdes, savienojumi, blīvslēgi gan no SKF, gan no ZKL, KOYO u.c. Pie mums arī AIROK industriālās gāzes tirdzniecības punktus - skābeklis, slāpeklis, argons, maisījumi, gāzes baloni un to piederumi. Sadarbībā ar CERTEX un BALT-LOAD celšanas un vilkšanas stropes. 

Auto mazgātavas

Mēs piedāvājam gan klasisko auto mazgāšanu CW_PREMIUM, gan pašapkalpošanās auto mazgātavas CAR WASH iespējas. CW_PREMIUM - auto mazgāšana ar rokām, klasiskā virsbūves un salona mazgāšana, salona ķīmiskā tīrīšana, salona ozonēšana, virsbūves pulēšana, virsbūves attīrīšana no darvas, aizsardzības līdzekļu uzklāšana un iestrāde, motora telpas mazgāšana. CAR WASH pašapkalpošanās auto mazgātava Gulbenes ielā 3A, Alūksnē, sadarbībā ar vācu ražotāju EHRLE nodrošinām Jums pilnu brīvību 24/7.

Veļas mazgātava

 Pilna servisa veļas mazgātava, nodrošina pilnu servisa pakalpojumu kopumu - veļas mazgāšana, žāvēšana, gludināšana un apģērba labošana.  Ja arī Jūsu veļas grozā ir kaut kas tāds ar ko īsti galā netiekat, nāciet pie mums - veļas mazgātava Gulbenes ielā 3A, Alūksnē. Mēs esam sociāli aktīvi un atbalstām citus, ja esat maznodrošināts, Jums būs SAMAZINĀTA pakalpojumu cena ar speciālo cenu. Šobrīd aktuālaikais - segu un biezo jaku mazgāšana un rāvējslēdzēju nomaiņa. Un kā ierasts, aicinām uz sadarbību juridiskās personas - viesu mājas, apartamentu izīrētājus, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus u.tml., - ar sadarbības līgumiem - IZCILI ZEMAS CENAS, kas ļaus Jums ietaupīt resursus.

 

 .