ACK Projekti                                                                                   Būvniecība

CEWOOD fibrolīta rūpnīca

    

     Dibināts 2015. gadā, CEWOOD ir vienīgais ēveļskaidu plātņu ražotājs Baltijas valstīs un viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem pasaulē. CEWOOD fibrolīta rūpnīca atrodas Alūksnes novada, Jaunlaicenes pagastā: 
  • Kopējais apbūves laukums - 5110 m2;     
  • Kopējais apbūvējamo ēku skaits - 11.

Alūksnes Industriālais parks     Alūksnes Industriālais Parka izveidošana ir 2019.-2020. gada būvprojekts, kur mēķis ir iegūt plašas ražošanas telpas un telpas darbinieku sadzīves vajadzībām, kokapstrādes rūpnīcas izveidošanai Rūpniecības ielā Nr.7., Alūksnē. Alūksnes Industriālais Parks tiks nodots ekspluatācijā un uzsāks ražošanu 2021. gadā.
  SIA “ACK būve” šī būvprojekta realizācijā sniedza pakalpojumu, kurš ietver  gan projektēšanu, gan pašu būvdarbu veikšanu.
        Alūksnes industriālā Parka būvprojekts sastāv no vairāku esošu ēku atjaunošanas, lielas ražošanas ēkas (ap 4000 m2) pārbūves ražotnes vajadzībām un ražošanas ēkas jaunbūve.
        Pirms Industriālā Parka projektēšanas darbu uzsākšanas ir veikta visu ēku tehniskā apsekošana, kas ir viens no uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem būvniecības jomā. Apsekošanu veic uzņēmuma speciālisti sertificēta būvspeciālista vadībā.

Alūksnes Mākslas skola       Projekta laikā veikts ēkas fasādes remonts un krāsošana, iekštelpu renovācija, labiekārtota teritorija ap ēku, atjaunots Ledus pagrabs.
         Ēkas iekštelpās atguva senatnīgo auru, kas rodas pateicoties klusinātajiem krāsoto sienu toņiem, atjaunotām koka kāpnēm, oriģinālo flīžu elementiem. Telpās ierīkots apgaismojums atbilstoši mākslas skolas vajadzībām. Izstāžu zāļu telpās ierīkots īpašs apgaismojums. 

Jaunais gājēju tilts

 

       Alūksnē izbūvētais gājēju tilts pāri Alūksnes ezeram, kas savieno Pilssalu ar Tempļakalnu. 
       Tilta garums: 108,5 m;
       Tilta platums: 2,4 m
       Laidumi: 7, katra laiduma garums - 15,5 m.
       Projekts ieguvis profesionāļu atzinību - saņēmis 2.vietu konkursā "Gada labāka būve 2015" nominācijā "Inženierbūve" un 3. vietu konkursā "Latvijas Būvniecības Gada balva" nominācijā "Jaunā inženierbūve". Projekts realizēts sadarbībā ar SIA "Tilts"Saules tilts

     

     Saules tilts - koka konstrukcijas gaisa tilts, krāsots dzeltenā un baltā krāsā, ar savdabīgi izliektām arkām. Tilta remonts notika no 2012. līdz 2013. gadam, visi darbi tika saskaņoti ar Valsts kultūras pieminekļu inspekciju un no tās saņemta norāde remontdarbu laikā saglabāt tilta iepriekšējo izskatu. Īpaša uzmanība tika pievērsta tam, lai tilts kalpotu iespējams ilgāk, tādēļ visiem materiāliem veikta dziļā impregnēšana zem spiediena ar iespējami lielāku efektivitāti. Metāla detaļas tiltam tika cinkotas, lai palielinātu ekspluatācijas ilgumu. Apakšējās liektās arkas, kuras bija bojātas, tika nomainītas, izjaucot tilta konstrukciju. 

Laivu piestātnes Alūksnes ezerā


     

       Laivu piestātnes izbūvētas saskaņā ar projektu, ko līdzfinansēja Kultūras ministrija, Alūksnes ezera krastā pie Tempļa kalna parka 101. pakāpiena un Aleksandra paviljona. Laipas tika izbūvētas vienotā stilā un izpildījumā ar laipu, kura jau tika izbūvēta pie aģentūras "Alja" ēkas. Virsējais materiāls, dēļi, laipām dziļi impregnēts, brūns. Laipām izbūvētas nojumītes veida kapara jumts.

Mazās arhitektūras formas       Alūksnes muižas parks ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, kā arī parkā sastopama lielākā mazo arhitektūras formu koncentrācija Latvijā. Sadarbībā ar būvuzņēmumu SIA "BŪVFIRMA"INBUV'' un SIA "ARHITEKTA L.ŠMITA DARBNĪCA" tika realizēti trīs mazās arhitektūras formas projekti Alūksnes muižas parkā 2018.gadā:
  • Pomonas templis, saukts arī par Ganiņa paviljonu;
  • Apaļā strūklaka, saukta arī par Fontānu;
  • Ovālā strūklaka, saukta arī par Turku avotu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.