ACK CarWash

     ACK CarWash ir pašapkalpošanās automazgātava. Bezkontakta mazgāšana paredzēta vieglajām automašīnām un nelielām kravas automašīnām līdz 3,5 tonnām. Pašapkalpošanās automazgātavā var norēķināties tikai ar 0,501 un 2  monētām. Pie auto mazgātavas pieejams naudas maiņas aparāts. ACK CarWash vienas minūtes un 10 sekundes izmantošana mazgāšanai jebkurā režīmā izmaksā 0,50 .

 Visi pakalpojumi

Darba laiks

Darba dienās  -  00:00 - 23:59

Sestdiena; Svētdiena - 00:00 - 23:59

Pašapkalpošanās automazgātava pieejama visu diennakti, Gulbenes ielā 3A.

ACK CarWash piedāvā 4 mazgāšanas funkcijas: 

Cena 0.60 eur / 60 + 10 sekundes 

1. „Mazgāšana” – iespējams divi varianti Aktīvās putas un Aktīvais pulveris

a) ar ActiveFoam - aktīvās putas - karstā, mīkstinātā ūdenī auto mazgāšanai;

b) ar ActivePower MicroPowder - aktīvo pulveri - karstā, mīkstinātā ūdenī auto mazgāšanai;

2. „Skalošana” – Bez piemaisījumiem, ar tīru ūdeni rūpīgai auto skalošanai;

3. „Vaskošana” – ar UltraProtection Paint protection - šķidro vasku -  karstu, mīkstinātu ūdeni auto vaskošanai;

4. „Spodrināšana” – ar SuperFinish high gloss dryer - spodrinātāju - demineralizētā ūdenī rūpīgai auto skalošanai.


Rulomatik

  ACK CarWash ir pieejams "Rulomatik" - pašapkalpošanās iekārta, kas nodrošina pieejamību 24/7 mikrošķiedru dvieļiem, priekš automašīnu virsmām. Mikrošķiedru dvielis, izmēros 50*70 cm, viegli noņem traipus no automašīnas virsmas, kā arī veic virsmas pulēšanas funkcijas. Neatstāj nekādus šķiedras vai jeb kādus citus elementus uz automašīnas virsmas. Rulamtik mikrošķiedras dvieli ir iespējams lietot atkārtoti. Mikrošķiedra dvieļa cena ir 1 €.

Naudas maiņas aparāts

     ACK CarWash ir arī naudas maiņas aparāts. Iespēja samainīt naudas vienības uz 0.50, 1 un monētām, pēc katra vajadzībām un ieskatiem.


Auto salona putekļu sūcējs

    EHRLE SelfService Vacs – pašapkalpošanās putekļu sūcējs. Strādā uz trīsfāžu maiņstrāvas un minūtē veic ap 2800 apgriezieniem, līdz ar to nodrošina kvalitatīvu un, jaudas ziņā, spēcīgu automašīnas salona sūkšanu. Priekš savas specifikācijas kluss, 57,8 dB, piecu metru attālumā. Putekļu sūcējs ir skaņu absorbējošs. Parocīga sūkņa caurules kontrolēšana, var ērti tik visur klāt, pateicoties tam ka caurules sākums atrūdās augstu virs automašīnas.

     Norēķināties izmantojot ACK CarWash pašapkalpošanās putekļu sūcēju var ar 0.50, 1 un 2 € monētām. 3  minūtes izmaksā 0.50  €.

     Mums būs liels prieks Tevi redzēt mūsu pašapkalpošanās automazgātavā. Pirms pašapkalpošanās putekļu sūcēja lietošanas, izlasi nelielu, bet praktisku lūgumu.

   “Mūsu putekļu sūcējs nebūt nav atkritumu sūcējs. Pat pie ārkārtējiem apstākļiem, esiet žēlīgi pret putekļu sūcēju. Nelieciet viņam sūkt šķidrumus, asus vai degošus priekšmetus, netīk arī sadzīves atkritumi, kurus starp citu var iemest atkritumu tvertnē, kas atrodas blakām pašapkalpošanās putekļu sūcējam. Nebūt nepriecājās putekļu sūcējs par cigarešu izsmēķiem, higiēnas precēm utt.. Putekļu sūcējs ir elektriska iekārta, nepareizi to ekspluatējot, var izraisīties ugunsgrēks”

Pašapkalpošanās vējstiklu logu šķidruma stends

Mūžīgā problēma, pustukšas kanniņas ar logu šķidrumu auto salonā?
Mums ir risinājums, izlejamais logu šķidrums.  Viss ir vienkārši- iemet automātā 0.50, 1.00 vai 2.00 EUR monētas. 

Vasarā, logu šķidrums 0.5 eur/1litrs

Ziemā, logu šķidrums 1.0 eur/1litrs (-25 grādi)

Šķidrums kvalitatīvi nomazgās vējstiklu no insektiem, netīrumiem un pustukšā kanniņa nemētāsies bagāžniekā.

Tiekamies Gulbenes ielā 3A, Alūksnē! 

ActivePower Pearl MicroPowder – Aktīvais pulveris – 1.programma

   Pulveris speciāli izstrādāts priekš pašapkalpošanās automazgātavu sistēmas. Automašīnas tīrīšana ar šo pulveri ir pamats visam auto mazgāšanas procesam – VIENMĒR SĀCIET AR ŠO PROGRAMMU. ActivePower Pearl ne tikai noņem netīrumus, bet arī likvidē asfalta punktiņus no automašīnas virsmas. Savienojumā ar siltu un mīkstu ūdeni, ActivePower Pearl mazgāšanas līdzeklis strādā kā tūkstošiem mazi sūkļi, kuri garantē dziļo poru rūpīgu tīrīšanu bez virsmas bojāšanas vai skrāpēšanas. Perfektā daudzuma putu un ūdens padeve, padara auto virsmas mazgāšanu ērtu un efektīvu. ActivePower Pearl MicroPowder aromāts neizraisa alerģijas.

ERHLE UltraProtection Paint protection - Šķidrais vasks – 3.programma

   Mazgājot nenodara kaitējumu krāsai, gumijai un plastmasas virsmām. Piemīt izteiktas spodrināšanas īpašības uz krāsas un plastmasas virsmām. Izteikti ilga noturība, neskatoties uz laikapstākļiem un citiem dabas radītiem apstākļiem, kā, piemēram, ilgstošiem UV stari. ERHLE UltraProtection vaskošanas process Jums aizņems pavisam īsu brīdi. Produkts ir saudzējošs, nesatur minerāleļļas un ogļūdeņradi. Vaskojot auto, ieteicams veikt 2 mazgāšanas apļus, tas produkta iedarbību tikai nostiprinās!

     Rekomendējam, ziemā, mazgāsānas ciklu noslēgt ar šķidrā vaska uzklāšanu.

ERHLE SuperFinish high gloss dryer – Spodrinātājs – 4.programma

 Ideāls mazgāšanas noslēguma produkts. Piemērots skalošanai pēc vaska uzklāšanas vai mazgāšanas ar aktīvo pulveri. Produkts ir saudzējošs, nesatur minerāleļļas un ogļūdeņradi.

   Rekomendējam, gada siltajos mēnešos, mazgāšanas ciklu noslēgt ar spodrinātāja uzklāšanu, tas ļaus izvairīties no ātri žūstošo plankumu palikšanas uz virsmas.